Blog Roku – dlaczego nie :)

Od roku 2012 pilnie obserwuję konkurs Blog Roku. Dzięki niemu znalazłam wiele wartościowych stron, do którym stale wracam. Do tej pory przyglądałam się z boku, ale w końcu nadszedł ten czas, kiedy sama postanowiłam sprawdzić swoje siły.

Formuła konkursu jest bardzo prosta. Każdy kto prowadzi bloga, może zgłosić swój udział. Wystarczy wybrać kategorię w jakiej klasyfikuje się swojego bloga oraz zamieścić krótki opis i zdjęcie. Potem następuje głosowanie SMS i 10 blogów (z każdej kategorii) o najwyższej ilości głosów przechodzi do kolejnego etapu, gdzie blogi są poddane profesjonalnej ocenie jurora.

I tutaj moja prośba do Was. Jeżeli lubicie Herbariowe przepisy, jeśli uważacie, że to co robię ma sens, bardzo proszę o pomoc w uzbieraniu głosów. Wiem po sobie, że kiedy trzeba zaangażować pieniądze, nawet niewielkie (tutaj koszt SMS to 1,23 PLN), to dużo gorzej idzie zbieranie głosów, ale jeżeli mój blog jest dla ciebie wartościowy i chciałbyś / chciałabyś docenić pracę jaką w niego wkładam oraz dać temu wyraz, to te zainwestowane 1,23 PLN bardzo mnie uszczęśliwi 🙂 Jest jeszcze druga, pożyteczna strona wysyłania SMS-ów, ponieważ każdy z nich zasila konto Fundacji Dziecięca Fantazja.

Konkurs traktuję jako sprawdzenie siebie i tego czy tam, po drugiej stronie ekranu czytacie, próbujecie i czy podoba się Wam to co robię. Każdy głos jest ważny, dlatego bardzo na Was liczę. SMS-y są zbierane od 23.02 do 01.03, to tylko tydzień więc jak chcecie pomóc, to nie zwlekajcie 🙂

Treść SMS’a   F11358   na numer 7124

Tutaj znajdziecie mnie na stronie Bloga Roku – KLIK

Leave a Reply